O firmie

firma.jpgmarka-roku-m.jpg

100% kapitał polski

Jesteśmy firmą działającą na Polskim budowlanym rynku od 2007 roku. W toku naszej działalności wprowadzaliśmy udoskonalenia, zmiany, śledziliśmy nowości, jakie dokonywały się w sektorze budownictwa. Wszystko to miało na celu podnoszenie jakości naszych usług. Wartością nadrzędną naszej firmy jest zadowolenie klientów, dlatego też, bazując na nabytym doświadczeniu i w trosce o zaspokajanie potrzeb współpracujących z nami firm, zdecydowaliśmy o uruchomieniu od 2012 roku produkcji płyt styropianowych.

Produkcja styropianu

Od początku uruchomienia produkcji płyt styropianowych kładziemy duży nacisk na jakość wyrobów. Wykwalifikowani i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy firmy, korzystający z nowoczesnego parku maszynowego są w stanie stworzyć produkt wykonany na najwyższym światowym poziomie. Wszystkie te wyroby produkowane są z surowców najwyższej jakości. W oparciu o podpisane kontrakty kupujemy bezpośrednio w Europie i na świecie surowiec do produkcji styropianu, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo. Firma produkuje i sprzedaje przede wszystkim izolacyjne płyty styropianowe, które wykonywane są w dowolnych wymiarach i grubościach. Dysponujemy własnym laboratorium, w którym codziennie badamy wyprodukowany styropian.

Gwarancja jakości

282_2021_Thermica.jpg283_2021_Thermica.jpg Nasza fabryka oferuje produkty wyłącznie najwyższej jakości, zgodne z wymogami Unii Europejskiej oraz przepisami obowiązującymi w Polsce. Wyroby nasze podlegają ciągłej kontroli laboratorium, w które wyposażyliśmy naszą fabrykę. W razie jakichkolwiek pytań prosimy uprzejmie o kontakt. Nasi doradcy handlowi są do Państwa dyspozycji.

W 2018 roku otrzymaliśmy tytuł BUDOWLANEJ MARKI ROKU w kategorii Materiały Izolacyjne - Styropian.

Własny transport

Posiadamy własny transport, co pozwala na rzetelne i terminowe dostarczanie styropianu do klientów.
transport.jpg
© Thermica Sp. z o.o. Wykonanie: Strony www Słupsk
fb.pngblog.png katalog.png